Gomë magjike me nano sfungjer pastrimi me printim planar

Gomë magjike me nano sfungjer pastrimi me printim平面Imazhi veçuar
  • Gomë magjike me nano sfungjer pastrimi me printim planar

Përshkrim i shkurtër:

Truke我nano-sfungjer, te pershtatshme每pastrimin e mureve te shkrimit te多尔,gervishtjeve, grafiteve每femije e keshtu我radhe;她不命e贴纸智mund te芭蕾舞小跳edhe举国,举国e pastrimit eshte我e larte,乔toksike, mbrojtja e mjedisit mos我lendoni duart。每te permiresuar ruajtjen e molleve disa tregtare te paskrupull做te aplikojne dyll parafine年tek mollet (zhiva她plumbi te depertojne ne图她做te ndikojne ne shendetin), vecanerisht, depilimi molleve te importuara eshte我zakonshem。


Detajet产品

Etiketat product tit

Përshkrim我产品乳头

Sfungjeri pastër Apple Magic mbulon drejtpërdrejt sipërfaqen e lëvozhgës, fshij drejtpërdrejt, mund të heqë shpejt dhe me lehtësi dyllin e frutave, mbetjet e pesticideve të qarta。Produktete injektimit të plastikës dhe disa produkte që formohen nga kallëpe shpesh do të kenë sipërfaqe lokale mat shumë të lëmuara për shkak të yndyrës, gjurmëve të gishtërinjve, gërvishtjeve të vogla dhe problemeve të mykut, duke rezultuar në pamje të dobët, me sfungjer special të riparimit meijiaxin (sfungjer magjik me densitet të lartë) pas riparimit të fshirjes , mund të heqë shpejt dorëshkrimin e sipërfaqes së produktit, njollat e vajit, gërvishtjet e vogla, një pjesë e plastikës nën-lëmuar e injektimit të sipërfaqes pastrim shumë të lëmuar.Nano sfungjer i shtypur, më i përshtatshëm për t'u përdorur.Pastërtia e mahnitshme e sfungjerit të melaminës dhe qëndrueshmëria e sfungjerit të zakonshëm e bëjnë atë më të qëndrueshëm, të padëmtuar dhe më të qëndrueshëm. Pastrim i fortë: Thjesht përdorni ujë. Mbrojtja e mjedisit: pa detergjent, pa lëndime të duarve.

1.帕asnjë洗洁精,vetëm uji mund të heqë lehtësisht njollat!

2.I pershtatshem per nje game te gjere, I pershtatshem per shtepi, kuzhine,班卓琴,zyre, pajisje zyre, elektroshtepiake, produkte inox, furnizime banjoje, furnizime xhami, pllaka qeramike, divan lekure, makina, tavolina dhe karrige, dysheme druri etj。

3.Dekontaminimi fortë, pastues i përgjithshëm nuk mund të pastrojë papastërtitë mund të dekontaminohen lehtësisht。

4.Lehtë për特乌përdorur,蒙德të普里特në çdo formë西帕斯nevojës。

5.Produkte të reja për mbrojtjen e mjedisit të teknologjisë së lartë, të bëra nga fibra shumë të imta, të lehta për t'u pastruar njollat e forta。

Aplikacion

Nano sfungjeri mund të pastrojë në mënyrë efektive peshoren e çajit, papastërtitë, papastërtitë, peshoren, shkallën e sapunit, etj。, Në sipërfaqe të forta dhe të lëmuara (të tilla si qeramika, pllaka plastike, qelqi, çelik inox), mund të luajë një efekt të mirë dekontaminimi。Nanospongët mund të priten në mënyrë arbitrare në madhësi të ndryshme për të lehtësuar përdorimin e artikujve ose objekteve të ndryshme。Shtrirja e aplikimit të saj është shumë e gjerë: 1。Klasa e qeramikes:硅谷动力,硅谷动力e tavolines komplet caji, tualet, vaske, pishine每lecke uturake, mozaik, pllake她njolla te tjera.2。产品塑件:tavolina dhe karrige塑件,dritare塑件prej çeliku, dhoma dush, lodra për fëmijë, pantofla塑件,kosh plehrash塑件dhe njolla塑件të tjera。Pajisjet e zyrës si tavolinë, kompjuter (tastierë),打印机,fotokopje, faks, telefon, stilolaps, bojë dhe njolla të tjera sipërfaqësore.4。Pajisje elektrike: TV, frigorifer, lavatriçe, kondicioner, furrë me mikrovalë,呼吸机elektrik, tenxhere orizi, dollap dezinfektimi dhe njolla të tjera.5。产品qelqi: xhami dyerve dhe dritareve, xhami dekorativ, vazo, njollat e llambave, 6。产品lëkure: makina dhe brendia e saj, mobilje lëkure, divan, çanta lëkure,运动员dhe njolla të tjera, pas pastrimit duhet të përdoret lubrifikant lëkure për mirëmbajtjen.7。产品harduerike: bravë, priza çelësash, tela, thika dhe njolla të tjera。

Parametrat

Emri product tit Gomë magjike me nano sfungjer pastrimi me printim planar
Vecorite 超级吸收我ujit dhe ekologjik
Lloji雷泽 Paketa
Prodhuesi OUKAI
Nuk ka personalizim Madhësia个性化
Madhesia 10 * 7 * 3厘米

Mostrat

mostrat

Strukturat

strukturat

Detajet

Detajet

  • E meparshme:
  • Tjeter:

  • Produkte të ngjashme

    Baidu
    map